14.Kolo - KHBL Sever

Poslední vzájemný zápas

HBC Kapitán Jirkov vs Tj Baník Meziboří 5:4 (0:2 , 4:1 , 1:1)

Zápas se hrál v Chomutově na novém povrchu a lépe tento zápas vyšel pro kapitány i když po první třetině jsme prohrávaly 0:2 ale ve druhé třetině jsme daly 4 branky a dá se říct že jsme si tou druhou třetinou zajistily 3 body i když ve třetí třetině se to dost zkomplikovalo když Meziboří stáhly skóre na jednu branku ale to jsme si už pohlídaly a vyhrály jsme 5:4

Nejlepší střelec týmu Meziboří je Tomáš Kunc , který má na svém kontě 23 kanadských bodu za 7 branek a 16 asistencí .

Soupisky týmu v posledním ligovém zápase

HBC Kapitán Jirkov: Kaššák , Bureš , Gill , Haník , Lizák , Palubjak , Pešek , Petrovický , Průcha , Rybka , Wenzl , Fiala

TJ Baník Meziboří: Dolejš , Gajarský , Gruntorád , Hausl , Stehlík , Bugno , Černík , Herink , Kunc , Mareš , Novák , Procházka , Rataj , Šulc

Pořadí Tým Z V P VP Skóre Body
3 HBC Kapitán Jirkov 13 9 4 0 61:42 27
7 HBC Baník Meziboří 13 4 7 1 46:51 15

O Zápase

Zápas se odehraje v Mostě důvodem je že je hřiště v Meziboří nepřípustné kvůli množství sněhu začátek zápasu je naplánován na 14:30 .