Hbc Panthers Kadaň vs Hbc Kapitán Jirkov

První a poslední přátelské utkání před začátkem jarní části ( KHBL Sever ) Náš soupeř byl z nedaleké Kadaně ( Hbc Panthers Kadaň )

Zápas se nesl v dobrém duchu i když se někdy objevily výměna názoru ale i to ke sportu patří .

Do zápasu jsme nastoupily dobře hned po první třetině jsem vedli už 3:0 dá se říct že první třetinu jsme ovládli my ale to se nedá říct o druhé a třetí třetině kde jsem nepřevedli moc kvalitní týmový výkon . V druhé třetině jsem vedli už 4:0 a třetí třetina byla pro nás tragická kde jsme si našima chybami prohrály celý zápas kde jsem dostaly 4 branky a najednou bylo skóre 4:4 tak musely rozhodovat nájezdy v těch byly lepší kluci z Kadaně , kterým tímto děkujeme za příležitost si zahrát před ligou .